DW-14-09-G-D-350
pregled izdelka
Številka dela: DW-14-09-G-D-350
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-14-09-G-D-350.pdf2.DW-14-09-G-D-350.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-14-09-G-D-350
Številka dela DW-14-09-G-D-350 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24097 pcs Podatkovni list 1.DW-14-09-G-D-350.pdf2.DW-14-09-G-D-350.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 28 Tip montaže Through Hole
Dolžina - rep 0.110" (2.794mm) Dolžina - Višina sklada 0.350" (8.890mm)
Dolžina - objava (parjenje) 0.270" (6.858mm) Dolžina - celoten Pin 0.730" (18.542mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 28 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole