DW-32-09-L-Q-620
pregled izdelka
Številka dela: DW-32-09-L-Q-620
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-32-09-L-Q-620.pdf2.DW-32-09-L-Q-620.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-32-09-L-Q-620
Številka dela DW-32-09-L-Q-620 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11600 pcs Podatkovni list 1.DW-32-09-L-Q-620.pdf2.DW-32-09-L-Q-620.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 3
Število pozicij 64 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.110" (2.794mm)
Dolžina - Višina sklada 0.620" (15.748mm) Dolžina - objava (parjenje) -
Dolžina - celoten Pin 0.730" (18.542mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 64 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)