DW-32-09-L-T-418-LL
pregled izdelka
Številka dela: DW-32-09-L-T-418-LL
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-32-09-L-T-418-LL.pdf2.DW-32-09-L-T-418-LL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-32-09-L-T-418-LL
Številka dela DW-32-09-L-T-418-LL Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10668 pcs Podatkovni list 1.DW-32-09-L-T-418-LL.pdf2.DW-32-09-L-T-418-LL.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 3
Število pozicij 96 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.110" (2.794mm)
Dolžina - Višina sklada 0.418" (10.617mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.202" (5.131mm)
Dolžina - celoten Pin 0.730" (18.542mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 96 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)