EHT-105-01-F-D-RA-10
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
EHT-105-01-F-D-RA-10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EHT-105-01-F-D-RA-10
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 2MM EJECTOR HEADER
Podatkovni listi: 1.EHT-105-01-F-D-RA-10.pdf2.EHT-105-01-F-D-RA-10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EHT-105-01-F-D-RA-10
Številka dela EHT-105-01-F-D-RA-10 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 2MM EJECTOR HEADER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21804 pcs Podatkovni list 1.EHT-105-01-F-D-RA-10.pdf2.EHT-105-01-F-D-RA-10.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija EHT Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta - delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij 9
Število pozicij 10 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.300" (7.62mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Keying Slot Tip pritrjevanja Latch Lock/Eject Hooks
natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 10 position 0.079" (2.00mm) Trenutna ocena 3A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.120" (3.05mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.120" (3.05mm) Stik s fino debelino - post -