EHT-105-01-F-D-SM-10
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
EHT-105-01-F-D-SM-10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EHT-105-01-F-D-SM-10
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 2MM EJECTOR HEADER
Podatkovni listi: 1.EHT-105-01-F-D-SM-10.pdf2.EHT-105-01-F-D-SM-10.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EHT-105-01-F-D-SM-10
Številka dela EHT-105-01-F-D-SM-10 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 2MM EJECTOR HEADER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18112 pcs Podatkovni list 1.EHT-105-01-F-D-SM-10.pdf2.EHT-105-01-F-D-SM-10.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija EHT Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta - delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij 9
Število pozicij 10 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Višina izolacije 0.370" (9.40mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti Keying Slot
Tip pritrjevanja Latch Lock/Eject Hooks natančen opis Connector Header Surface Mount 10 position 0.079" (2.00mm)
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post - Dolžina kontakta - parjenje 0.120" (3.05mm)