ERF5-020-05.0-S-DV-WT-TR
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERF5-020-05.0-S-DV-WT-TR
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .5MM EDGE RATE SOCKET ASSEMBLY
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
125 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERF5-020-05.0-S-DV-WT-TR
Številka dela ERF5-020-05.0-S-DV-WT-TR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .5MM EDGE RATE SOCKET ASSEMBLY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19808 pcs Podatkovni list
Serija Edge Rate™ ERF5 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število vrstic 2
Število pozicij 40 Tip montaže Surface Mount
Mated Stacking Heights 7mm, 9mm, 10mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.193" (4.90mm)
Lastnosti Board Guide, Solder Retention natančen opis 40 Position Connector Socket, Center Strip Contacts Surface Mount Gold