ERF5-020-07.0-L-DV-TR
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERF5-020-07.0-L-DV-TR
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .5MM EDGE RATE SOCKET ASSEMBLY
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERF5-020-07.0-L-DV-TR
Številka dela ERF5-020-07.0-L-DV-TR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .5MM EDGE RATE SOCKET ASSEMBLY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18165 pcs Podatkovni list
Serija Edge Rate™ ERF5 Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Cut Tape (CT) Druga imena SAM13496CT
Število vrstic 2 Število pozicij 40
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 9mm, 11mm, 12mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.272" (6.90mm)
Lastnosti Board Guide natančen opis 40 Position Connector Socket, Center Strip Contacts Surface Mount Gold