ERF8-020-05.0-S-DV-K-TR
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
ERF8-020-05.0-S-DV-K-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERF8-020-05.0-S-DV-K-TR
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka CONN RCPT 40POS 0.8MM GOLD SMD
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
125 pcs
250 pcs
625 pcs
875 pcs
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERF8-020-05.0-S-DV-K-TR
Številka dela ERF8-020-05.0-S-DV-K-TR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CONN RCPT 40POS 0.8MM GOLD SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija Edge Rate™ ERF8 Višina tona 0.031" (0.80mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena ERF8020050SDVKTR
SAM8619TR
Število vrstic 2 Število pozicij 40
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 7mm, 10mm, 13mm, 14mm, 20mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.210" (5.33mm)
Lastnosti Board Guide, Pick and Place natančen opis 40 Position Connector Socket, Center Strip Contacts Surface Mount Gold