ERF8-020-05.0-S-DV
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
ERF8-020-05.0-S-DV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERF8-020-05.0-S-DV
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka CONN RCPT 40POS 0.8MM GOLD SMD
Podatkovni listi: 1.ERF8-020-05.0-S-DV.pdf2.ERF8-020-05.0-S-DV.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ERF8-020-05.0-S-DV
Številka dela ERF8-020-05.0-S-DV Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CONN RCPT 40POS 0.8MM GOLD SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4937 pcs Podatkovni list 1.ERF8-020-05.0-S-DV.pdf2.ERF8-020-05.0-S-DV.pdf
Serija Edge Rate™ ERF8 Višina tona 0.031" (0.80mm)
Pakiranje Tray Druga imena SAM8619
Število vrstic 2 Število pozicij 40
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 7mm, 10mm, 13mm, 14mm, 20mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.210" (5.33mm) Lastnosti Board Guide
natančen opis 40 Position Connector Socket, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm)