ERM8-010-05.0-S-DV-EGPS-TR
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERM8-010-05.0-S-DV-EGPS-TR
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .8MM EDGE RATE TERMINAL ASSEMBLY
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
125 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERM8-010-05.0-S-DV-EGPS-TR
Številka dela ERM8-010-05.0-S-DV-EGPS-TR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .8MM EDGE RATE TERMINAL ASSEMBLY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24598 pcs Podatkovni list
Serija Edge Rate™ ERM8 Višina tona 0.031" (0.80mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število vrstic 2
Število pozicij 20 Tip montaže Surface Mount
Mated Stacking Heights 10mm, 12mm, 15mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.351" (8.91mm)
Lastnosti Board Guide, Mating Guide natančen opis 20 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold