ERM8-010-05.0-S-DV-L-TR
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ERM8-010-05.0-S-DV-L-TR
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .8MM EDGE RATE TERMINAL ASSEMBLY
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
325 pcs
650 pcs
975 pcs
1625 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ERM8-010-05.0-S-DV-L-TR
Številka dela ERM8-010-05.0-S-DV-L-TR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .8MM EDGE RATE TERMINAL ASSEMBLY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28371 pcs Podatkovni list
Serija Edge Rate™ ERM8 Višina tona 0.031" (0.80mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena ERM8-010-05.0-S-DV-L-TR-ND
SAM13689TR
Število vrstic 2 Število pozicij 20
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 10mm, 12mm, 15mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.351" (8.91mm)
Lastnosti Board Guide, Latches natančen opis 20 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold