FHP-10-02-T-S-K-TR
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FHP-10-02-T-S-K-TR
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .156 HI POWER SOCKET ASSEMBLY
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
125 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FHP-10-02-T-S-K-TR
Številka dela FHP-10-02-T-S-K-TR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .156 HI POWER SOCKET ASSEMBLY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37074 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija FHP
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.156" (3.96mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 10 Tip montaže Surface Mount
Materialna ocena vnetljivosti - Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.368" (9.35mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Pick and Place Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 10 Position Receptacle Connector Surface Mount Trenutna ocena -
Vrsta kontakta Female Socket Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post -
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje -
Stopite v stik - konec Tin Stik s koncem - parjenje Tin
Vrsta priključka Receptacle Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FHP-10-02-T-S-LC-K
FHP-10-02-T-S-LC-K
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: .156 HI POWER SOCKET ASSEMBLY
Na zalogi: 17177 pcs
Prenesi:
RFQ
FHP-10-02-T-S
FHP-10-02-T-S
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: CONN RCPT .156" 10POS TIN SMD