FHP-10-02-T-S-LC-K
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FHP-10-02-T-S-LC-K
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .156 HI POWER SOCKET ASSEMBLY
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FHP-10-02-T-S-LC-K
Številka dela FHP-10-02-T-S-LC-K Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .156 HI POWER SOCKET ASSEMBLY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17177 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija FHP
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.156" (3.96mm)
Pakiranje Tube delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 10 Tip montaže Surface Mount
Materialna ocena vnetljivosti - Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.368" (9.35mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Board Lock, Pick and Place Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 10 Position Receptacle Connector Surface Mount Trenutna ocena -