FJH-15-D-05.50-4
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FJH-15-D-05.50-4
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .5MM FLEX CABLE JUMPER
Podatkovni listi: 1.FJH-15-D-05.50-4.pdf2.FJH-15-D-05.50-4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FJH-15-D-05.50-4
Številka dela FJH-15-D-05.50-4 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .5MM FLEX CABLE JUMPER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28380 pcs Podatkovni list 1.FJH-15-D-05.50-4.pdf2.FJH-15-D-05.50-4.pdf
Serija * Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Position Cable
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FJH-15-D-05.91-4
FJH-15-D-05.91-4
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Na zalogi: 29593 pcs
Prenesi: FJH-15-D-05.91-4.pdf
RFQ
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Na zalogi: 29470 pcs
Prenesi: FJH-15-D-05.20-4.pdf
RFQ
Opis: CABLE FFC 15POS 0.50MM 6"