FJH-15-D-06.10-4
pregled izdelka
Številka dela: FJH-15-D-06.10-4
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .5MM FLEX CABLE JUMPER
Podatkovni listi: 1.FJH-15-D-06.10-4.pdf2.FJH-15-D-06.10-4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FJH-15-D-06.10-4
Številka dela FJH-15-D-06.10-4 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .5MM FLEX CABLE JUMPER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28619 pcs Podatkovni list 1.FJH-15-D-06.10-4.pdf2.FJH-15-D-06.10-4.pdf
Podobni izdelki
FJH-15-D-06.61-4
FJH-15-D-06.61-4
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Na zalogi: 29751 pcs
Prenesi: FJH-15-D-06.61-4.pdf
Opis: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Na zalogi: 27587 pcs
Prenesi: FJH-15-D-06.80-4.pdf
RFQ
Opis: CABLE FFC 15POS 0.50MM 6"
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika