FJH-50-D-10.50-4
pregled izdelka
Številka dela: FJH-50-D-10.50-4
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .5MM FLEX CABLE JUMPER
Podatkovni listi: 1.FJH-50-D-10.50-4.pdf2.FJH-50-D-10.50-4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FJH-50-D-10.50-4
Številka dela FJH-50-D-10.50-4 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .5MM FLEX CABLE JUMPER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10308 pcs Podatkovni list 1.FJH-50-D-10.50-4.pdf2.FJH-50-D-10.50-4.pdf
Serija * Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Position Cable
Podobni izdelki
FJH-50-D-12.00-4
FJH-50-D-12.00-4
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: CABLE FFC 50POS 0.50MM 12"