FJH-50-D-12.10-4
pregled izdelka
Številka dela: FJH-50-D-12.10-4
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .5MM FLEX CABLE JUMPER
Podatkovni listi: 1.FJH-50-D-12.10-4.pdf2.FJH-50-D-12.10-4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FJH-50-D-12.10-4
Številka dela FJH-50-D-12.10-4 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .5MM FLEX CABLE JUMPER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9708 pcs Podatkovni list 1.FJH-50-D-12.10-4.pdf2.FJH-50-D-12.10-4.pdf
Serija * Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Position Cable
Podobni izdelki
FJH-50-D-12.60-4
FJH-50-D-12.60-4
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Na zalogi: 9304 pcs
Prenesi: FJH-50-D-12.60-4.pdf
RFQ
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Na zalogi: 9701 pcs
Prenesi: FJH-50-D-12.20-4.pdf
RFQ
Opis: CABLE FFC 50POS 0.50MM 12"