FSI-110-10-L-D-E-AB
pregled izdelka
Številka dela: FSI-110-10-L-D-E-AB
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE
  • Sporočilo
Specifikacije FSI-110-10-L-D-E-AB
Številka dela FSI-110-10-L-D-E-AB Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19045 pcs Podatkovni list
Serija FSI Višina tona 0.039" (1.00mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 20 Tip montaže Surface Mount
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.394" (10.00mm)
Lastnosti Board Guide, Mounting Flange natančen opis 20 Position Connector Stacking Compression Surface Mount Gold
Stopite v stik s finišno debelino 10.0µin (0.25µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Stacking Compression
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FSI-110-10-L-D-AT-P
FSI-110-10-L-D-AT-P
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE
Na zalogi: 20808 pcs
Prenesi:
RFQ
FSI-110-10-L-D-E
FSI-110-10-L-D-E
Proizvajalci: Samtec, Inc.