FSI-110-10-L-D-E-AD
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
FSI-110-10-L-D-E-AD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FSI-110-10-L-D-E-AD
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka CONN INTERFACE ONE PC 1MM 20POS
Podatkovni listi: 1.FSI-110-10-L-D-E-AD.pdf2.FSI-110-10-L-D-E-AD.pdf3.FSI-110-10-L-D-E-AD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FSI-110-10-L-D-E-AD
Številka dela FSI-110-10-L-D-E-AD Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CONN INTERFACE ONE PC 1MM 20POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija FSI Višina tona 0.039" (1.00mm)
Pakiranje Tube Druga imena SAM8054
Število vrstic 2 Število pozicij 20
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.394" (10.00mm)
Lastnosti Board Guide, Mating Guide, Mounting Flange natančen opis 20 Position Connector Stacking Compression Surface Mount Gold