FSI-130-10-L-D-E-AB-P-TR
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FSI-130-10-L-D-E-AB-P-TR
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE
  • Sporočilo
Specifikacije FSI-130-10-L-D-E-AB-P-TR
Številka dela FSI-130-10-L-D-E-AB-P-TR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14273 pcs Podatkovni list
Serija FSI Višina tona 0.039" (1.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.394" (10.00mm)
Lastnosti Board Guide, Mounting Flange, Pick and Place natančen opis 60 Position Connector Stacking Compression Surface Mount Gold
Podobni izdelki
FSI-130-10-L-D-E
FSI-130-10-L-D-E
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE