FSI-130-10-L-D-E-AB
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FSI-130-10-L-D-E-AB
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FSI-130-10-L-D-E-AB
Številka dela FSI-130-10-L-D-E-AB Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11167 pcs Podatkovni list
Serija FSI Višina tona 0.039" (1.00mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 60 Tip montaže Surface Mount
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.394" (10.00mm)
Lastnosti Board Guide, Mounting Flange natančen opis 60 Position Connector Stacking Compression Surface Mount Gold
Stopite v stik s finišno debelino 10.0µin (0.25µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Stacking Compression
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FSI-130-10-L-D-E-AB-TR
FSI-130-10-L-D-E-AB-TR
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE
Na zalogi: 12054 pcs
Prenesi:
RFQ
FSI-130-10-L-D-E-AB-P-TR
FSI-130-10-L-D-E-AB-P-TR
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Na zalogi: 14273 pcs
Prenesi:
RFQ
FSI-130-10-L-D-E-AD-P-TR
FSI-130-10-L-D-E-AD-P-TR
FSI-130-10-L-D-AD-P
FSI-130-10-L-D-AD-P
FSI-130-10-L-D-E-AB-P
FSI-130-10-L-D-E-AB-P