FSI-140-10-L-D-M-AD-K-TR
pregled izdelka
Številka dela: FSI-140-10-L-D-M-AD-K-TR
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE
  • Sporočilo
Specifikacije FSI-140-10-L-D-M-AD-K-TR
Številka dela FSI-140-10-L-D-M-AD-K-TR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10252 pcs Podatkovni list
Serija FSI Višina tona 0.039" (1.00mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število vrstic 2
Število pozicij 80 Tip montaže Surface Mount
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.394" (10.00mm)
Lastnosti Board Guide, Mating Guide, Mounting Flange, Pick and Place natančen opis 80 Position Connector Stacking Compression Surface Mount Gold
Stopite v stik s finišno debelino 10.0µin (0.25µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Stacking Compression
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FSI-140-10-L-D-M-AB-K-TR
FSI-140-10-L-D-M-AB-K-TR
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE
Na zalogi: 9179 pcs
Prenesi:
RFQ
FSI-140-10-L-D-M-AB-K
FSI-140-10-L-D-M-AB-K
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Na zalogi: 10137 pcs
Prenesi:
RFQ
FSI-140-10-L-D-M-AD-K
FSI-140-10-L-D-M-AD-K
FSI-140-10-L-D-M-AD
FSI-140-10-L-D-M-AD