FSI-140-10-L-D-M-AD-TR
pregled izdelka
Številka dela: FSI-140-10-L-D-M-AD-TR
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE
  • Sporočilo
Specifikacije FSI-140-10-L-D-M-AD-TR
Številka dela FSI-140-10-L-D-M-AD-TR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11340 pcs Podatkovni list
Serija FSI Višina tona 0.039" (1.00mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število vrstic 2
Število pozicij 80 Tip montaže Surface Mount
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.394" (10.00mm)
Lastnosti Board Guide, Mating Guide, Mounting Flange natančen opis 80 Position Connector Stacking Compression Surface Mount Gold