FTMH-150-02-L-DV-EP-P
pregled izdelka
Številka dela: FTMH-150-02-L-DV-EP-P
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 1MM MICRO TERMINAL STRIPS
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FTMH-150-02-L-DV-EP-P
Številka dela FTMH-150-02-L-DV-EP-P Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 1MM MICRO TERMINAL STRIPS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7119 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board Oklepanje Unshrouded
Serija FTMH Razmik med vrsticami - parjenje 0.039" (1.00mm)
Pitch - parjenje 0.039" (1.00mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta - delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.059" (1.50mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Board Guide, End Shrouds, Pick and Place Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Surface Mount 100 position 0.039" (1.00mm) Trenutna ocena 2.8A per Contact
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post -
Dolžina kontakta - parjenje 0.075" (1.90mm) Stik s fino debelino - post -