FTMH-150-02-L-DV-ES-A-P-TR
pregled izdelka
Številka dela: FTMH-150-02-L-DV-ES-A-P-TR
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 1MM MICRO TERMINAL STRIPS
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
125 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FTMH-150-02-L-DV-ES-A-P-TR
Številka dela FTMH-150-02-L-DV-ES-A-P-TR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 1MM MICRO TERMINAL STRIPS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9372 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board Oklepanje Unshrouded
Serija FTMH Razmik med vrsticami - parjenje 0.039" (1.00mm)
Pitch - parjenje 0.039" (1.00mm) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Skupna dolžina kontakta - delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.059" (1.50mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Board Guide, End Shrouds, Pick and Place Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Surface Mount 100 position 0.039" (1.00mm) Trenutna ocena 2.8A per Contact
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post -
Dolžina kontakta - parjenje 0.075" (1.90mm) Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje 10.0µin (0.25µm) Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Header
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FTMH-150-02-L-DV-ES-P
FTMH-150-02-L-DV-ES-P
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 1MM MICRO TERMINAL STRIPS
Na zalogi: 6684 pcs
Prenesi:
RFQ
FTMH-150-02-L-DV-P
FTMH-150-02-L-DV-P
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Na zalogi: 8521 pcs
Prenesi:
RFQ
FTMH-150-02-L-DV-ES-A-P
FTMH-150-02-L-DV-ES-A-P