FTSH-120-01-F-D-K
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
FTSH-120-01-F-D-K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FTSH-120-01-F-D-K
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka CONN HEADER 40POS DUAL .05" VERT
Podatkovni listi: 1.FTSH-120-01-F-D-K.pdf2.FTSH-120-01-F-D-K.pdf3.FTSH-120-01-F-D-K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
23 pcs
115 pcs
506 pcs
1012 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FTSH-120-01-F-D-K
Številka dela FTSH-120-01-F-D-K Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CONN HEADER 40POS DUAL .05" VERT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija FTSH Razmik med vrsticami - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta 0.309" (7.86mm) Druga imena FTSH-120-01-F-D-K-ND
SAM12608
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 40
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.099" (2.51mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Keying Shroud Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 40 position 0.050" (1.27mm) Trenutna ocena 3.4A per Contact
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.090" (2.29mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.120" (3.05mm) Stik s fino debelino - post -