FTSH-120-01-F-D-LC
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FTSH-120-01-F-D-LC
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' X .050 TERMINAL STRIP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FTSH-120-01-F-D-LC
Številka dela FTSH-120-01-F-D-LC Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' X .050 TERMINAL STRIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24388 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija FTSH Razmik med vrsticami - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.339" (8.60mm) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 40 Tip montaže Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.099" (2.51mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Board Lock Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 40 position 0.050" (1.27mm) Trenutna ocena 3.4A per Contact
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.120" (3.05mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.120" (3.05mm) Stik s fino debelino - post -