FW-10-03-F-D-200-190
pregled izdelka
Številka dela: FW-10-03-F-D-200-190
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-10-03-F-D-200-190.pdf2.FW-10-03-F-D-200-190.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-10-03-F-D-200-190
Številka dela FW-10-03-F-D-200-190 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30961 pcs Podatkovni list 1.FW-10-03-F-D-200-190.pdf2.FW-10-03-F-D-200-190.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 20 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.200" (5.080mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.190" (4.826mm)
Dolžina - celoten Pin 0.390" (9.906mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 20 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 3.00µin (0.076µm)