FW-10-03-F-D-200-200
pregled izdelka
Številka dela: FW-10-03-F-D-200-200
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka CONN STACKER HDR 20P 1.27MM SMT
Podatkovni listi: 1.FW-10-03-F-D-200-200.pdf2.FW-10-03-F-D-200-200.pdf3.FW-10-03-F-D-200-200.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-10-03-F-D-200-200
Številka dela FW-10-03-F-D-200-200 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CONN STACKER HDR 20P 1.27MM SMT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Tube Druga imena Q5645997
Število vrstic 2 Število pozicij 20
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.200" (5.080mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.200" (5.080mm)
Dolžina - celoten Pin 0.400" (10.160mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 20 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 3.00µin (0.076µm)