FW-18-05-F-D-500-090
pregled izdelka
Številka dela: FW-18-05-F-D-500-090
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-18-05-F-D-500-090.pdf2.FW-18-05-F-D-500-090.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-18-05-F-D-500-090
Številka dela FW-18-05-F-D-500-090 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16159 pcs Podatkovni list 1.FW-18-05-F-D-500-090.pdf2.FW-18-05-F-D-500-090.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 36 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.500" (12.700mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.090" (2.286mm)
Dolžina - celoten Pin 0.590" (14.986mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 36 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 3.00µin (0.076µm)