FW-18-05-F-D-501-075-ES-A
pregled izdelka
Številka dela: FW-18-05-F-D-501-075-ES-A
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-18-05-F-D-501-075-ES-A.pdf2.FW-18-05-F-D-501-075-ES-A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-18-05-F-D-501-075-ES-A
Številka dela FW-18-05-F-D-501-075-ES-A Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 36 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.501" (12.725mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.075" (1.905mm)
Dolžina - celoten Pin 0.576" (14.630mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 36 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 3.00µin (0.076µm)