FW-25-05-F-D-433-115
pregled izdelka
Številka dela: FW-25-05-F-D-433-115
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-25-05-F-D-433-115.pdf2.FW-25-05-F-D-433-115.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-25-05-F-D-433-115
Številka dela FW-25-05-F-D-433-115 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13129 pcs Podatkovni list 1.FW-25-05-F-D-433-115.pdf2.FW-25-05-F-D-433-115.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Dolžina - Višina sklada 0.433" (11.000mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.115" (2.921mm)
Dolžina - celoten Pin 0.548" (13.919mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 50 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 3.00µin (0.076µm)