FW-25-05-F-D-435-100-P
pregled izdelka
Številka dela: FW-25-05-F-D-435-100-P
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-25-05-F-D-435-100-P.pdf2.FW-25-05-F-D-435-100-P.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-25-05-F-D-435-100-P
Številka dela FW-25-05-F-D-435-100-P Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12550 pcs Podatkovni list 1.FW-25-05-F-D-435-100-P.pdf2.FW-25-05-F-D-435-100-P.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Dolžina - Višina sklada 0.435" (11.049mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.100" (2.540mm)
Dolžina - celoten Pin 0.535" (13.589mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 50 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 3.00µin (0.076µm)