FW-50-05-G-D-580-090
pregled izdelka
Številka dela: FW-50-05-G-D-580-090
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-50-05-G-D-580-090.pdf2.FW-50-05-G-D-580-090.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-50-05-G-D-580-090
Številka dela FW-50-05-G-D-580-090 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5583 pcs Podatkovni list 1.FW-50-05-G-D-580-090.pdf2.FW-50-05-G-D-580-090.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Dolžina - Višina sklada 0.580" (14.732mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.090" (2.286mm)
Dolžina - celoten Pin 0.670" (17.018mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 100 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)