FW-50-05-G-D-595-080
pregled izdelka
Številka dela: FW-50-05-G-D-595-080
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050'' BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.FW-50-05-G-D-595-080.pdf2.FW-50-05-G-D-595-080.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FW-50-05-G-D-595-080
Številka dela FW-50-05-G-D-595-080 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050'' BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6799 pcs Podatkovni list 1.FW-50-05-G-D-595-080.pdf2.FW-50-05-G-D-595-080.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, FW
Razmik vrstic 0.050" (1.27mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Dolžina - Višina sklada 0.595" (15.113mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.080" (2.032mm)
Dolžina - celoten Pin 0.675" (17.145mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 100 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)