HDWM-27-59-S-D-250-SM
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HDWM-27-59-S-D-250-SM
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050" BOARD SPACERS
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HDWM-27-59-S-D-250-SM
Številka dela HDWM-27-59-S-D-250-SM Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7268 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HDWM
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 54 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.250" (6.350mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.465" (11.811mm)
Dolžina - celoten Pin 0.715" (18.161mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 54 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 30.0µin (0.76µm)