HDWM-27-59-S-S-355-SM
pregled izdelka
Številka dela: HDWM-27-59-S-S-355-SM
  • Sporočilo
Specifikacije HDWM-27-59-S-S-355-SM
Številka dela HDWM-27-59-S-S-355-SM Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11823 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HDWM
Razmik vrstic - Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 1
Število pozicij 27 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.355" (9.017mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.465" (11.811mm)
Dolžina - celoten Pin 0.820" (20.828mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 27 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 30.0µin (0.76µm)