HLE-138-02-G-DV-PE
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HLE-138-02-G-DV-PE
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .100 TIGER BEAM SOCKET ASSEMBLY
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HLE-138-02-G-DV-PE
Številka dela HLE-138-02-G-DV-PE Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .100 TIGER BEAM SOCKET ASSEMBLY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11481 pcs Podatkovni list
Voltage Rating 400VAC Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija HLE
Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm) Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 76 Tip montaže Through Hole
Materialna ocena vnetljivosti - Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.138" (3.50mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 76 Position Receptacle, Pass Through Connector Through Hole Trenutna ocena 4.1A per Contact
Vrsta kontakta Female Socket Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Beryllium Copper Dolžina stika - post 0.090" (2.29mm)