HLE-138-02-L-DV-TE
pregled izdelka
Številka dela: HLE-138-02-L-DV-TE
  • Sporočilo
Specifikacije HLE-138-02-L-DV-TE
Številka dela HLE-138-02-L-DV-TE Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .100 TIGER BEAM SOCKET ASSEMBLY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12809 pcs Podatkovni list
Voltage Rating 400VAC Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija HLE
Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm) Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.138" (3.50mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 76 Position Receptacle Connector Through Hole Trenutna ocena 4.1A per Contact
Vrsta kontakta Female Socket Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Beryllium Copper Dolžina stika - post 0.120" (3.05mm)