HW-11-07-S-Q-200-055
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HW-11-07-S-Q-200-055
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025 BOARD SPACERS
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HW-11-07-S-Q-200-055
Številka dela HW-11-07-S-Q-200-055 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025 BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26266 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HW
Razmik vrstic 0.200" (5.08mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 22 Tip montaže Through Hole
natančen opis 22 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Barva Black