HW-11-08-F-D-200-100
pregled izdelka
Številka dela: HW-11-08-F-D-200-100
  • Sporočilo
Specifikacije HW-11-08-F-D-200-100
Številka dela HW-11-08-F-D-200-100 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025 BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46827 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, HW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 22 Tip montaže Through Hole
natančen opis 22 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Barva Black