MW-07-03-G-D-230-080-P
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MW-07-03-G-D-230-080-P
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 1MM X 1MM C.L. SURFACE MOUNT BOA
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MW-07-03-G-D-230-080-P
Številka dela MW-07-03-G-D-230-080-P Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 1MM X 1MM C.L. SURFACE MOUNT BOA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27708 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, MW
Razmik vrstic 0.039" (1.00mm) Višina tona 0.039" (1.00mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 14 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep -
Dolžina - Višina sklada 0.230" (5.842mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.080" (2.032mm)
Dolžina - celoten Pin 0.310" (7.874mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 14 Position Header Spacer Connector 0.039" (1.00mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)