MW-07-03-G-D-235-065-P
pregled izdelka
Številka dela: MW-07-03-G-D-235-065-P
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 1MM X 1MM C.L. SURFACE MOUNT BOA
  • Sporočilo
Specifikacije MW-07-03-G-D-235-065-P
Številka dela MW-07-03-G-D-235-065-P Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 1MM X 1MM C.L. SURFACE MOUNT BOA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28390 pcs Podatkovni list
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, MW
Razmik vrstic 0.039" (1.00mm) Višina tona 0.039" (1.00mm)
Dolžina - Višina sklada 0.235" (5.969mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.065" (1.651mm)
Dolžina - celoten Pin 0.300" (7.620mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 14 Position Header Spacer Connector 0.039" (1.00mm) Gold Surface Mount Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)
Stik z dokončanjem - objava (spajanje) Gold Barva Black, Natural
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MW-07-03-G-D-236-065
MW-07-03-G-D-236-065
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 1MM X 1MM C.L. SURFACE MOUNT BOA
Na zalogi: 24915 pcs
Prenesi:
RFQ
MW-07-03-G-D-235-075-TR
MW-07-03-G-D-235-075-TR
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Na zalogi: 35237 pcs
Prenesi:
RFQ