QFS-052-04.25-L-D-A-GP-P
pregled izdelka
Številka dela: QFS-052-04.25-L-D-A-GP-P
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QFS-052-04.25-L-D-A-GP-P
Številka dela QFS-052-04.25-L-D-A-GP-P Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis QFS .635MM STRIPS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7404 pcs Podatkovni list
Serija Power Q2™ QFS Višina tona 0.025" (0.64mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 104 Tip montaže Surface Mount
Mated Stacking Heights 10mm, 11mm, 14mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.278" (7.06mm)
Lastnosti Board Guide, Ground Bus (Plane), Mating Guide, Pick and Place natančen opis 104 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold