QFS-052-04.25-L-D-A-RT1
pregled izdelka
Številka dela: QFS-052-04.25-L-D-A-RT1
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QFS-052-04.25-L-D-A-RT1
Številka dela QFS-052-04.25-L-D-A-RT1 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis QFS .635MM STRIPS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6781 pcs Podatkovni list
Serija RF Q2™ QFS Višina tona 0.025" (0.64mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 106 (104 + 2 RF Jacks) Tip montaže Surface Mount
Mated Stacking Heights 10mm, 11mm, 14mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.278" (7.06mm)