QFSS-052-04.25-H-D-A
pregled izdelka
Številka dela: QFSS-052-04.25-H-D-A
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka CONN RCPT .635MM 104POS DUAL SMD
Podatkovni listi: 1.QFSS-052-04.25-H-D-A.pdf2.QFSS-052-04.25-H-D-A.pdf3.QFSS-052-04.25-H-D-A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QFSS-052-04.25-H-D-A
Številka dela QFSS-052-04.25-H-D-A Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CONN RCPT .635MM 104POS DUAL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija Q2™ QFSS Višina tona 0.025" (0.64mm)
Pakiranje Tray Druga imena QFSS-052-01-H-D-A
SAM8168
Število vrstic 2 Število pozicij 104
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 11mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.278" (7.06mm) Lastnosti Board Guide, Ground Bus (Plane), Shielded
natančen opis 104 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm)