QFSS-078-04.25-H-D-PC4
pregled izdelka
Številka dela: QFSS-078-04.25-H-D-PC4
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka CONN RCPT .635MM 156POS DUAL SMD
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QFSS-078-04.25-H-D-PC4
Številka dela QFSS-078-04.25-H-D-PC4 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CONN RCPT .635MM 156POS DUAL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija Q2™ QFSS Višina tona 0.025" (0.64mm)
Pakiranje Tray Druga imena QFSS-078-01-H-D-PC4
SAM8171
Število vrstic 2 Število pozicij 156
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 11mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.278" (7.06mm)
Lastnosti Board Guide, Ground Bus (Plane), Power Pins (8), Shielded natančen opis 156 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold