QMS-064-01-SL-D-RA-MG
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QMS-064-01-SL-D-RA-MG
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .635MM DOUBLE ROW TERMINAL STRIP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QMS-064-01-SL-D-RA-MG
Številka dela QMS-064-01-SL-D-RA-MG Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .635MM DOUBLE ROW TERMINAL STRIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5138 pcs Podatkovni list
Serija Power Q2™ QMS Višina tona 0.025" (0.64mm)
Pakiranje Tray Število vrstic 2
Število pozicij 128 Tip montaže Surface Mount, Right Angle; Through Hole
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.320" (8.12mm)
Lastnosti Ground Bus (Plane), Mating Guide natančen opis 128 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount, Right Angle; Through Hole Gold