QMS-064-05.75-H-D-DP-A
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QMS-064-05.75-H-D-DP-A
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .635MM DOUBLE ROW TERMINAL STRIP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QMS-064-05.75-H-D-DP-A
Številka dela QMS-064-05.75-H-D-DP-A Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .635MM DOUBLE ROW TERMINAL STRIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4747 pcs Podatkovni list
Serija Power Q2™ QMS Višina tona 0.025" (0.64mm)
Pakiranje Tray Število vrstic 2
Število pozicij 128 Tip montaže Surface Mount
Mated Stacking Heights 10mm, 12mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.212" (5.38mm)
Lastnosti Board Guide, Ground Bus (Plane) natančen opis 128 Position Connector Differential Pair Array, Male Surface Mount Gold