SEAF-50-01-L-08-2-RA-GP-K-TR
pregled izdelka
Številka dela: SEAF-50-01-L-08-2-RA-GP-K-TR
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
75 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SEAF-50-01-L-08-2-RA-GP-K-TR
Številka dela SEAF-50-01-L-08-2-RA-GP-K-TR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050 PITCH SOCKET ARRAY ASSEMBLY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3381 pcs Podatkovni list
Serija SEARAY™ SEAF Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število vrstic 8
Število pozicij 400 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mated Stacking Heights -
Višina nad ploščo 0.511" (12.99mm) Lastnosti Board Guide, Mating Flange, Pick and Place
natančen opis 400 Position Connector High Density Array, Female Surface Mount, Right Angle Gold Stopite v stik s finišno debelino 10.0µin (0.25µm)